Jedeme do Brna

Na základě dosavadního zájmu nabízí Autoškola Příkaský novinku ve výuce a zdokonalení praktické jízdy s názvem JEDEME DO BRNA. Jedná se o 4 vyučovací hodiny jízdy po 45  minutách, které v sobě zahrnují jízdu do Brna, zaparkování u obchodního centra Olympia, vjezd do centra Brna ke Zvonařce kolem Vaňkovky, pokračování v jízdě na Malinovského náměstí, průjezd na ulici Českou, zpět ulicí Pekařskou na  Malinovského náměstí, průjezd k Výstavišti a ulicí Hybešovou k hlavnímu vlakovému nádraží, návrat po ulici Husově na Českou, objezd kolem Moravského náměstí přes Dornych a návrat kolem bývalého Prioru zpět na Hodonín nebo Kyjov. Nabídku mohou využít uchazeči o řidičský průkaz, který mají odjetý zákonný výukový limit 28 hodin praktické jízdy a nebo držitelé platného řidičského průkazu. Není tedy určena pro začátečníky a naní na ni v rámci výuky žádný automatický nárok. Cílem je překonat obavy z průjezdů centrem velkoměsta s provozem tramvají,  autobusů a trolejbusů. Cena-  1200 Kč.