Služby

Vlastnictví řidičského průkaz je v dnešní době nezbytným standardem, kterého by měl dosáhnout snad každý člověk. Autoškola Příkaský Vám pomůže řidičský průkaz získat a ukáže Vám,  jak se bezpečně a plynule pohybovat v silničním provozu.

S řidičským oprávněním skupiny B získáte možnost řídit motorová vozidla, jejichž největší povolená hmotnost nepřevyšuje 3500 kg, určená pro přepravu nejvýše 8 osob kromě řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti

1. nepřevyšující 750 kg

2. převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3500 kg (jinými slovy: za osobákem můžete táhnout vozík těžší než 750 kg, ale největší povolená hmotnost soupravy auto plus vozidlo nesmí překročit hranici 3500 kg)

 Řidičské oprávnění skupiny B Vám umožní řídit nejen moped (blíže viz skupina řidičského oprávnění AM), ale i lehký motocykl o objemu válců do 125 cmm a o výkonu nejvýše 11 kW s automatickou (variátorovou) převodovkou - můžete tedy řídit  skútr s uvedenými technickými parametry (blíže skupina řidičského oprávnění A1)  https://www.ibesip.cz/cz/legislativa/ridicska-opravneni-a-ridicske-prukaz

 

 

Výuka je většinou prováděna podle individuálního studijního plánu - v jedné skupině je tak maximálně pět žáků. Obvyklá doba jednoho probíhajícího kurzu je zpravidla pět až sedm týdnů. Kurzy začínají v rozmezí 14 dnů až jednoho měsíce, dle dohody mezi Vámi  instruktorem v závislosti na vzájemných časových a kapacitních možnostech.

 

Řidičům, kterí přišli o řidičský průkaz nabízíme PŘEZKOUŠENÍ Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI před vrácením řidičského průkazu.

 

Kondiční jízdy      

Kondiční jízdou je myšlena praktická jízda prováděná řidičem s platným řidičským oprávněním, který se chystá v řízení vozidla zdokonalit, za volantem dlouho neseděl nebo se připravuje na projetí neznámé trasy.

 

Možnost splátek

Naší výhodou je možnost využití dvou individuálních splátek: jedné při zahájení výuky a druhé  do ukončení probíhajícího výcviku.