Kurzy a termíny

PŘIHLÁŠKA DO KURZU. 

K přihlášení do kurzu potřebujete vyplněné dva formuláře:

  1. Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel ( dle přílohy č. 2 vyhlášky č. 277/2004 - Sb. v aktualizovaném znění) -  vyplní Váš ošetřující lékař. Takto vyplněný formulář přineste prosím na zahájení kurzu, bez tohoto formuláře nelze projít výcvikem v autoškole. Váš požadavek na zaslání formuláře stačí odeslat na emailovou adresu: josef.prikasky@seznam.cz   Nic nestahujete, nic nehledáte. O vše další se Vám postará AUTOŠKOLA  PŘÍKASKÝ.

  2. Žádost o přijetí k výuce a výcviku – na základě předchozího kladného vyjádření Vašeho ošetřujícího lékaře v předcházejícím Posudku o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel společně vyplníme Žádost o přijetí k výuce a výcviku. Žádost je OBOUSTRANNÝ list – proto jej NIKDE prosím předem nestahujte a netiskněte, tiskopis žádosti obdržíte na první zahajovací hodině kurzu.

  3. Kurzovné je splatné při první zahajovací hodině nebo na účet Fio banky 2500 758 239/ 2010.                                    

 

 

TERMÍN KURZU pro řidičské oprávnění skupiny B: je vždy individuální, stanoven po vzájemné předchozí domluvě a dohodě.

 

 

PŘIHLÁSIT do kurzů se můžete osobně na adrese  Školní 277 v Ratíškovicích,  kdykoliv e-mailem na adrese josef.prikasky@seznam.cz, na tel. čísle 728 108 824 nebo prostřednictvím Facebooku.